BF international Sp. z o.o. | Usługi
16414
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16414,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode-theme-ver-2.8,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

PLANDEKI

Naczepy kurtynowe są najbardziej uniwersalne wśród dostępnych na rynku, wykorzystujemy je do transportu materiałów neutralnych nie wymagających zazwyczaj specjalnych warunków przewozu. Specjalizujemy się w kierunkach takich jak:

Szwecja, Norwegia, Dania, Finlandia, Polska, Niemcy, Czechy, Słowacja

KONTENERY

Dział kontenerów prowadzony przez dwie znane na rynku osoby z wiedzą i zaangażowaniem. Posiadamy naczepy przystosowane do przewożenia każdego typu kontenera od zwykłych 40′, 45′ i 20′ po chłodnie oraz kontenery specjalne. W bazie naszych stałych przewoźników jest ponad 20 aut prowadzonych
od A do Z po kraju oraz spedycyjnie po zagranicy. Współpracujemy z kilkoma globalnymi operatorami logistycznymi. Cechuje nas dążenie do perfekcyjności wykonywania zleceń oraz satysfakcja klienta i naszego przewoźnika.

RUCHOME PODŁOGI

Wykorzystanie w naszej flocie naczep typu Walking Floor pozwala na świadczenie usług z zakresu transportu wszelkiego rodzaju materiałów sypkich : biomasy, zrębki drzewnej, węgla , keramzytu, odpadów jak i towarów spaletyzowanych. Dostarczamy surowce do wiodących producentów produktów papierniczych, listew podłogowych oraz paliw alternatywnych do cementowni w całym kraju.

KŁONICÓWKI

W naszej flocie posiadamy również naczepy kłonicowe, które wykorzystujemy do transportu drewna okrągłego tj. kłoda. Świadczymy usługi przewozu drewna głównie z lasów objętych klęska żywiołową dla producentów wyrobów papierniczych w ruchu krajowych oraz międzynarodowym.

WYWROTKI

Organizacja, nadzór oraz świadczenie usług przewozu i spedycji w transporcie materiałów sypkich luzem. Odpowiadamy za transport towarów takich jak m.in. kukurydza, rzepak, pasze, nawozy oraz kruszywa. Flota naczep samowyładowczych pozwala na szeroki zakres usług oraz dopasowanie do oczekiwań naszych klientów.

SKANDYNAWIA

Zajmujemy się organizacją transportów drobnicowych na relacji Polska <-> Skandynawia. Przyjmujemy do realizacji przesyłki spaletyzowane oraz niespaletyzowane zajmujące już od 0,5mp. Transit Time oraz stawki ustalamy indywidualnie w oparciu o zapotrzebowanie klienta.