Usługi | BF international Sp. z o.o.
16414
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16414,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive

PLANDEKI

Naczepy kurtynowe są najbardziej uniwersalne wśród dostępnych na rynku, wykorzystujemy je do transportu materiałów neutralnych nie wymagających zazwyczaj specjalnych warunków przewozu. Specjalizujemy się w kierunkach takich jak:

Szwecja, Norwegia, Dania, Finlandia, Polska, Niemcy, Czechy, Słowacja

KONTENERY

Dział kontenerów prowadzony przez dwie znane na rynku osoby z wiedzą i zaangażowaniem. Posiadamy naczepy przystosowane do przewożenia każdego typu kontenera od zwykłych 40’ i 20’ po chłodnie oraz kontenery specjalne. W bazie naszych stałych przewoźników jest ponad 20 aut prowadzonych
od A do Z po kraju oraz spedycyjnie po zagranicy. Współpracujemy z kilkoma globalnymi operatorami logistycznymi. Cechuje nas dążenie do perfekcyjności wykonywania zleceń oraz satysfakcja klienta i naszego przewoźnika.

RUCHOME PODŁOGI

Wykorzystanie w naszej flocie naczep typu Walking Floor pozwala na świadczenie usług z zakresu transportu wszelkiego rodzaju materiałów sypkich : biomasy, zrębki drzewnej, węgla , keramzytu, odpadów jak i towarów spaletyzowanych. Dostarczamy surowce do wiodących producentów produktów papierniczych, listew podłogowych oraz paliw alternatywnych do cementowni w całym kraju.

KŁONICÓWKI

W naszej flocie posiadamy również naczepy kłonicowe, które wykorzystujemy do transportu drewna okrągłego tj. kłoda. Świadczymy usługi przewozu drewna głównie z lasów objętych klęska żywiołową dla producentów wyrobów papierniczych w ruchu krajowych oraz międzynarodowym.

CHŁODNIE

Transport towarów w temperaturze kontrolowanej od -30’C do +30’C. Wszystkie chłodnie posiadają palety na wymianę. Tabor chłodniczy jakim dysponujemy to chłodnie standard, chłodnie hakowe oraz chłodnie z podwójną podłogą (doublefloor).

SKANDYNAWIA

Zajmujemy się organizacją transportów drobnicowych na relacji Polska <-> Skandynawia. Przyjmujemy do realizacji przesyłki spaletyzowane oraz niespaletyzowane zajmujące już od 0,5mp. Transit Time oraz stawki ustalamy indywidualnie w oparciu o zapotrzebowanie klienta.