BF international Sp. z o.o. | Blog
15215
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15215,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode-theme-ver-2.8,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

#BLOG

BF International to zespół pełen pasji i zapału do działania Przyjazna atmosfera przy profesjonalnym podejściu do biznesu buduje nasze struktury. Staramy się uczestniczyć w ciekawych inicjatywach lokalnych i włączamy się w akcje charytatywne. W tej zakładce znajdziecie informacje z życia naszej firmy oraz artykuły na ważne dla nas tematy. Zachęcamy do komentowania, jesteśmy ciekawi również Waszych opinii!

gmp+

Mamy to! GMP+

Dzięki zaangażowaniu całego zespołu 👏 otrzymaliśmy certyfikat GMP+, jakość wykonywanych usług to od zawsze nasz priorytet!

ZOBACZ WIĘCEJ! ZOSTAW KOMENTARZ!
logo3_205201_20190110005108

Sales Angels

Nie może nas tam zabraknąć. Wspólnie z zespołem odwiedzamy GRANDE FINALE spotkań poświęconych światu sprzedaży. Kompetencje wpływają na nasz serwis, bez wątpienia! Cieszymy się, że możemy tam być.

ZOBACZ WIĘCEJ! ZOSTAW KOMENTARZ!
unicef peru Jakub Zienkiewicz

BFI wspiera UNICEF

Wparliśmy zbiórkę na rzecz UNICEF 🌍, szanujemy takie inicjatywy. Zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce bo trzeba pomagać! 💪

ZOBACZ WIĘCEJ! ZOSTAW KOMENTARZ!
drewno

BFI wspiera przemysł drzewny!

Świadczymy usługi przewozu drewna głównie z lasów objętych klęska żywiołową dla producentów wyrobów papierniczych w ruchu krajowych oraz międzynarodowym.

ZOBACZ WIĘCEJ! ZOSTAW KOMENTARZ!
Odwiedziny studentów AM Gdynia

Wizyta studentów AM Gdynia

Odwiedzili nas studenci  głodni wiedzy z zakresu  transportu i logistyki.
Młodzi adepci dowiedzieli się jak wygląda praca w naszym zespole.

ZOBACZ WIĘCEJ! ZOSTAW KOMENTARZ!
Fundacja-Kształcenia-Menadżerów

Szkolimy się!

Szkolimy się! Staramy się robić to z najlepszymi.  Gdańska Fundacja Kształcenia Menadżerów oraz Akademia Leona Kozmińskiego udostępniła możliwosć Łukaszowi uczestniczenia w podyplomowych studiach menedżerskiech. Teraz tylko zapamiętać i wykorzystać! 

ZOBACZ WIĘCEJ! ZOSTAW KOMENTARZ!
gdansk-business-run-bfinternational-transport-partner

Gdańsk Business Run

W tym roku nie udało się nam wystartować ale byliśmy partnerem dla ” Gdańsk Business Run” 2017. W następnej edycji spróbujemy też swoich sił jako zawodnicy.

ZOBACZ WIĘCEJ! ZOSTAW KOMENTARZ!
hospicjum

Pomagamy!

Jeśli tylko mamy możliwość, staramy się pomagać dzieciakom. Wspomogliśmy Hospicjum Dziecięce w Gdyni – Bursztynowa Przystań, mamy nadzieje, że przekazane środki przydadzą się najmniejszym szkrabom!!! Zachęcamy do pomocy i trzymamy kciuki żeby udało się zebrać jak najwięcej!

ZOBACZ WIĘCEJ! ZOSTAW KOMENTARZ!
kazbek

Kazbek nadchodzi!!!

BF International zdobywa szczyty w transporcie i nie tylko… Dla klientów i dla przyjemności dobywamy również szczyty Kaukazu – Kazbek nadchodzi!!!

ZOBACZ WIĘCEJ! ZOSTAW KOMENTARZ!
Dzień rodziny

#Międzynarodowy Dzień Rodziny

W BF International tradycje rodzinne są zawsze na pierwszym miejscu. W tym roku uczestniczymy wspólnie z wieloma innymi polskimi firmami w akcji „2 godziny dla rodziny”.

#mamrodzine.pl/2-godziny-dla-rodziny/

ZOBACZ WIĘCEJ! ZOSTAW KOMENTARZ!
Biblioteka BF International transport

BF = Book Friendly

Zespół BF International zawsze stawia na rozwój, a gdzie znajdziesz więcej wiedzy niż w książkach?!

Nasza firmowa biblioteka rośnie w siłę! BOOK SWAP czas start!

#czytajcieksiążki #bookswap #BF International #bookfriendly

ZOBACZ WIĘCEJ! ZOSTAW KOMENTARZ!
UG-AM-WSB2

Stawiamy na rozwój młodzieży!

W BF International stawiamy na rozwój młodzieży. Szukamy talentów i wspieramy lokalny rynek pracy. Chcemy dzielić się wiedzą i kształcić młodych adeptów kierunków związanych z branżą TSL. Zachęcamy do podjęcia ciekawych programów stażowych, które realizujemy wspólnie m.in. z: Uniwersytetem Gdańskim, Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku, Akademią Morską w Gdyni czy Kołem Naukowym ITSL przy Akademii Morskiej. […]

ZOBACZ WIĘCEJ! ZOSTAW KOMENTARZ!
Krew ratuje życie BF international

#Krew ratuje zycie

Pędząc na co dzień, pochłonięci wirem obowiązków nie zapomnijmy o tych którzy potrzebują naszego wsparcia.

#oddaj krew

ZOBACZ WIĘCEJ! ZOSTAW KOMENTARZ!
BFinternational Transport Biuro PPNT

Poznaj Naszą Firmę - Zapraszamy Na Gorącą Kawę

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego biura w #PPNT w Gdyni, poczęstujemy was aromatyczną kawą i porozmawiamy o wszystkim, a może uda nam się razem popracować? […]

#BFinternational #Gdynia #Kawa

ZOBACZ WIĘCEJ! ZOSTAW KOMENTARZ!
Gdynia

#Gdynia

Gdynia dzisiaj jest jednym z najważniejszych i najnowocześniejszych portów bałtyckich i należy do największych polskich miast. Dlatego też jesteśmy dumni z miejsca w jakim mieszkamy i pracujemy oraz staramy się by nasze usługi transportowe opierały się o najwyższe standardy, nie zapominając o uśmiechu! […]

#Gdynia #BFinternational

ZOBACZ WIĘCEJ! ZOSTAW KOMENTARZ!
Szkolenie szkody bf international transport

#szkolimy się

Szkolenie ” Szkody w transporcie” za nami!

Dziękujemy #Opatowicz & Waker Co. za pomoc w organizacji szkolenia
oraz #yellowcatering za smaczny posiłek!

ZOBACZ WIĘCEJ! ZOSTAW KOMENTARZ!
Piotr Gościu

@Gościu

Wczoraj ze schronu, przy pomocy Fundacji Boksery w potrzebie do zespołu BF dołączył „Gościu” 🙂 ma 1 rok i ambicje zostać prężnie działającym kierownikiem swojej jednostki, jako premie umówiliśmy się na regularne wypłacanie kostek i smakołyków

Gościu! Witamy w zespole BF international!

ZOBACZ WIĘCEJ! ZOSTAW KOMENTARZ!
zachód słonca w PPNT

Zachody słońca w #PPNT

Nie mogliśmy się powstrzymać i musieliśmy podzielić się w Wami tym pięknym widokiem. Jeśli macie ochotę zobaczyć to na żywo, zapraszamy do nas na kawę!

#PPNT

ZOBACZ WIĘCEJ! ZOSTAW KOMENTARZ!
drukarka dla dzieciakow

Drukarka dla Dzieciaków!

Przedmiotem konkursu była tematyka związana z naszą firmą czyli transport. Dzieci miały narysować kolorowe obrazki na których pojawią się ciężarówki. W nagrodę otrzymały drukarkę.

Dziękujemy za uśmiechy!

#spnr10gdynia

ZOBACZ WIĘCEJ! ZOSTAW KOMENTARZ!
szlachetna paczka

#szlachetnapaczka

Gosia namówiła nas na udział w akcji „Szlachetna paczka” za co dziękujemy i cieszymy się, że mogliśmy być częscią tej inicjatywy! Dobrze jest pomagać 🙂

#szlachetnapaczka

ZOBACZ WIĘCEJ! ZOSTAW KOMENTARZ!
Targi Rimini Transport 2016

Targi Rimini Fiera 2016

Wróciliśmy z targów w Rimini i przedstawiamy krótką relację foto z naszych wojaży 🙂

#RiminiFiera

ZOBACZ WIĘCEJ! ZOSTAW KOMENTARZ!
Girls On Wheels

#Girls On Wheels

Girls On Wheels to żeński amatorski team z trójmiasta, który tworzy pięć kobiet: Sylwia Rogiewicz, Anna Wilkowska, Joanna Rumińska, Karolina Olszewska oraz Joanna Ciesielska. Myśl o założeniu grupy zrodziła się w głowie Sylwii w 2012 roku. Z zamiłowania do sportu wraz z Anią postanowiły zająć się bardziej profesjonalnie wrotkarstwem. W kolejnych rozszerzyły swoje aktywności o kolarstwo MTB i szosowe, bieganie oraz triathlon. Reprezentantki grupy brały udział w największych imprezach sportowych w Polsce i nie tylko, takich jak: Półmaraton Warszawski, Puchar Kaszub we wrotkarstwie szybkim, Roller Cup, Maraton Sierpniowy, Biegi Górskie, Wyścigi Szosowe.pl, IronMan Triathlon Gdynia, Triathlon Gdańsk, Berlin Marathon, wyścigi kolarskie m.in. Cyklo Gdynia, Skandia Maraton Lang Team, Bike Maraton oraz wiele innych. Na swoim koncie mają wiele zwycięstw w imprezach biegowych, kolarskich, wrotkarskich oraz triathlonowych.
ZOBACZ WIĘCEJ! ZOSTAW KOMENTARZ!